plakaty druk wielkoformatowy - fotografia-reklama-grafika-wydruki-zdjęcia online łódź

omegastudio_logo
Przejdź do treści
plakaty wielkoformatowe druk

Druk wielkoformatowy - plakaty

    Plakaty

Plakaty reklamowe to jedne z najprostszych form prezentacji firmy. Ich zadaniem jest zainteresowanie klienta proponowaną ofertą, wzbudzenie w nim ciekawości.
W zależności od potrzeb klienta drukujemy je w niskich nakładach- druk cyfrowy z możliwością personalizacji jak również w wielkim formacie czyli praktycznie każdy wymiar jak i w tych wysokich nakładach  - druk offsetowy, idealnie nadających się na kampanie reklamowe, skierowane do szerszego grona odbiorców.

    Plakaty na papierze WHITEBACK 130 g
S
atynowy, przeznaczony do druku ecosolwentowego oraz UV, jednostronnego. Wysokiej jakości papier plakatowy gwarantuje żywe kolory zarówno w aplikacji typu frontlit jak i backlit, papier charakteryzuje się wysoką jakością wydruku, jednolitą strukturą, wysoką stabilnością wymiarową.  
  
Zastosowanie:

 • CITI LIGHT  

 • MEGA LIGHT

 • LIGHT BOX

 • Wydruki eksponowane wewnątrz pomieszczeń – plakaty, POS, plakaty o jakości fotograficznej, reklama zewnętrzna


    Plakaty na papierze WHITEBACK 200 g
J
ednostronnie powlekany papier, satynowy, przeznaczony do druku ecosolwentowego oraz UV, jednostronnego. Wysokiej jakości papier plakatowy gwarantuje żywe kolory zarówno w aplikacji typu frontlit jak i backlit,papier charakteryzuje się wysoką jakością wydruku, jednolitą strukturą, wysoką stabilnością wymiarową
  
Zastosowanie:

 • CITI LIGHT  

 • MEGA LIGHT

 • LIGHT BOX

 • Wydruki eksponowane wewnątrz pomieszczeń – plakaty, POS, plakaty o jakości fotograficznej, reklama zewnętrzna


    Plakaty na papierze PHOTO 200 g
B
łyszczący papier fotograficzny przeznaczony do jednostronnego zadruku solwentowego i eko-solwentowego. Wysoki poziom bieli papieru i niezwykle gładka powierzchnia pozwalają osiągnąć bardzo wysoką, fotorealistyczną rozdzielczość obrazu. Papier przeznaczony jest do krótko i średniookresowych wydruków charakteryzujących się wysokim nasyceniem koloru i doskonałą jakością.

    Plakaty na papierze syntetycznym z dodatkiem latexu 140 g
Jednostronnie powlekany papier z dodatkiem latexu, charakteryzuje się wysoką jakością wydruków, dużą stabilnością po namoczeniu, wysoka elastyczność i wytrzymałość. Odporne na pękanie przy składaniu. Papiery przeszły pozytywnie test rozprzestrzeniania się płomieni ASTM E-84-97a CLASS A.

    
Plakaty na papierze syntetycznym z dodatkiem latexu 212 g
J
ednostronnie powlekany papier z dodatkiem latexu, charakteryzuje się wysoką jakością wydruków, dużą stabilnością po namoczeniu, wysoka elastyczność i wytrzymałość. Odporne na pękanie przy składaniu. Papiery przeszły pozytywnie test rozprzestrzeniania się płomieni ASTM E-84-97a CLASS A.
  
Zastosowanie:

 • Billboardy

 • CITY LIGHT

 • Wydruki eksponowane wewnątrz pomieszczeń – plakaty, POS


    Plakaty na papierze BLUEBACK - 115 g
Matowy papier bilbordowy z niebieskim tyłem, przeznaczony do jednostronnego zadruku solwentowego.  Zastosowanie papieru BLUEBACK: Bilboardy.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

01
02
03
04
05
płatności
Wróć do spisu treści