cięcie ploterem summa - fotografia-reklama-grafika-wydruki-zdjęcia online łódź

omegastudio_logo
Przejdź do treści
ciecie ploterem summa

    Cięcie ploterowe
Oferujemy naszym klientom możliwość wycięcia dowolnych kształtów na ploterach tnących summa. Plotujemy naklejki optycznie po obrysie wydruku  bądź z folii pełnej kolorowej zakupionej u nas, a także na tej dostarczonej przez klienta. Dysponujemy ploterem o możliwości cięcia materiałów do szerokości 160 cm.

    Naklejka ścienna odmieni wygląd twoich ścian w kilka minut.  Jest to nowy trend w ozdabianiu mieszkań bez potrzeby malowania. Naklejanie wzoru nie wymaga specjalistycznej wiedzy, jest to czynność bardzo prosta.
Naklejki ścienne wycinamy z folii orafol wall art o grubości 80 mikronów i matowym wykończeniu.
Jest to folia przeznaczona do dekoracji ściennych ze specjalnym klejem który sprawia, że naklejkę można łatwo odkleić od ściany nie pozostawiając śladów.

    Wycinanie liter, logotypów, grafik
Efektowna i niedroga forma reklamy lub informacji – idealna na witryny, drzwi, samochody.
Oferujemy profesjonalne, precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów z folii samoprzylepnej. Mogą to być litery (napisy), znaki graficzne, logotypy.
Jest to bardzo popularna forma znakowania (brandowania) samochodów służbowych, dekoracji witryn sklepowych, przeszkleń lub ścian w biurach, drzwi wejściowych, itp.

Stosujemy wszystkie dostępne na rynku folie – począwszy od najpopularniejszych, przeznaczonych do krótkookresowych aplikacji folii monomenrowe, przez długookresowe folie polimerowe, na foliach specjalnych (fakturowanych, np typu carbon, fluorescencyjnych, odblaskowych) kończąc.

Do wyciętej folii możemy dodać lub ew. od razu na nią nakleić transfer (samoprzylepny papier transportowy) dzięki któremu całą grafikę można bez problemu przenieść na przygotowaną do naklejania powierzchnię.

Możliwe jest wycięcie kształtu grafiki wcześniej wydrukowanej na folii samoprzylepnej.

    Cennik:
Jesteśmy w stanie wykonać nawet 1 sztukę niewielkiej naklejki.
Ceny są podane dla 1 metra kwadratowego folii. Minimalne zamówienie to 1 m2 dla każdego rodzaju/koloru folii. Są to ceny orientacyjne. Rzeczywisty koszt jest wyliczany na podstawie dostarczonych do wycinanie plików.

folia samoprzylepna Oracal 641  

 • wycinanie (razem z folią) od  35,00 zł netto / m2

 • wycinanie (bez folii) od  15,00 zł netto / m2

 • obieranie (skórowanie) od 15,00 zł netto / m2


transfer (transport)

 • papier transportowy od 10,00 zł netto / m2

 • naklejanie transferu na wyciętą folię  5,00 zł netto / m2


powielenie - multiplikacja projektu na powierzchnię folii

 • od 1,50 netto / szt projektu


przygotowanie pliku do cięcia - jeden projekt

 • od 20.00 zł / netto


Inne rodzaje folii, większe ilości – kalkulacja na telefon lub e-mail.
Standardowy termin wykonania zamówienia wynosi 48 godzin.


Jeżeli projekt ma być powielony w większej ilości sztuk na powierzchni folii, to w takim rozmiarze należy przygotować projekt.

Możemy projekt zmultiplikować - powielić do wymaganego obszaru i przygotować do cięcia - usługa płatna zgodnie z cennikiem.


   
    
Projekt i przygotowanie plików:
Pliki do wycinania muszą być zapisane w formacie wektorowym. Tylko z takiego pliku możliwe jest przekazanie danych do plotera tnącego. Format pliku jest w zasadzie dowolny – EPS, AI, PDF, CDR .


 • W przypadku wycinania folii, która ma być wcześniej zadrukowana trzeba przygotować dwa odrębne pliki / warstwy, osobno warstwa do cięcia osobno warstwa do druku.

 • Plik / warstwa do druku, jeżeli tło naklejki nie jest białe, powinna być dodana nadlewka tła nie mniej niż 3mm. W pliku do druku nie umieszczamy żadnych linii mających wyznaczać linię cięcia! Plik do druku może być bitmapą.

 • W pliku / warstwie przeznaczonym do cięcia powinny być umieszczone linie cięcia.

 • Należy unikać umieszczania ważnych elementów wzoru w odległości mniejszej niż 3mm od linii cięcia.

 • Plik do cięcia musi być plikiem wektorowym (cdr, eps, ai, pdf).

 • Projekt większej ilości sztuk powinien być przygotowany i powielony na powierzchni np 1 m2 w dwóch warstwach ( warstwa grafiki, warstwa cięcia )


    Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usług.

01
02
03
04
05
płatności
Wróć do spisu treści