druk na folii - naklejki - fotografia-reklama-grafika-wydruki-zdjęcia online łódź

omegastudio_logo
Przejdź do treści
wydruki na folii

Druk wielkoformatowy - naklejki, folie samoprzylepne

Naklejki reklamowe to jedne z najpopularniejszych form prezentacji firmy. Ich zadaniem jest zainteresowanie klienta proponowaną ofertą, wzbudzenie w nim ciekawości i chęci pozyskania kolejnych informacji. Biorąc to pod uwagę tworzymy naklejki czytelne, przejrzyste dla odbiorcy a zarazem atrakcyjne wizulanie, współgrające z innymi elementami składającymi się na wizerunek firmy, kampanię reklamową. W zależności od podłoża naklejki  mają bardzo szerokie możliwości zastosowania.

Naklejki wykonane z folii samoprzylepnej umieszczonej na podkładzie magnetycznym.

  • Stanowią ciekawą metodę dotarcia do klienta nie niszcząc ani nie brudząc klejem powierzchni spodniej. Naklejki są atrakcyjnym oraz tanim nośnikiem reklamowym mogą być wycięte w dowolny kształt. To bardzo prosty sposób na profesjonalne oznakowanie z możliwością szybkiego usunięcia reklamy lub przeniesienia. Dzięki podkładowi magnetycznemu nie przyklejasz trwale reklamy, możesz je w każdej chwili zdjąć. Zastosowanie: oznakowanie pojazdów, naklejki na lodówki, pralki, naklejki na podłoża metalowe.


Naklejki podłogowe

  • to coraz bardziej popularne narzędzie promocyjne. Wycinamy dowolne kształty naklejek co sprawia że reklama jest ciekawsza i bardziej zauważalna. W zależności od długości trwania kampanii reklamowej stosujemy laminaty podłogowe, dzięki czemu, przez cały okres ekspozycji,  naklejki zachowują pierwotną formę i kolorystykę.  Gwarancja  do 12 miesięcy. Zastosowanie grafik podłogowych to  sposób na przyciągniecie uwagi potencjalnych klientów do reklamowanego produktu. Mogą być stosowane na płaskich płytkach ceramicznych , panelach , wykładzinach PCV. Szczególnie stosowane w restauracjach, centrach handlowych , miejscach publicznych, hotelach. Naklejki podłogowe posiadają atest antypoślizgowy.Naklejki odblaskowe

  • wykonywane z samoprzylepnej folii odblaskowej zostały stworzone do produkcji wszelkiego rodzaju tymczasowych znaków ostrzegawczych na pojazdach specjalnych o średniookresowej trwałości. Jest odporna na zmienne warunki pogodowe,  zadrapania i uderzenia Zastosowanie : (znaki drogowe), pojazdów ratunkowych czy uprzywilejowanych (karetki, samochody policyjne).

   
   
Folia biała błyszcząca monomeryczna
aplikacja na płaskich powierzchniach np. na tablicach, PCV

   Folia biała matowa monomeryczna
aplikacja na płaskich powierzchniach np. na tablicach, PCV – polecana szczególnie do wnętrz
   
   Folia transparentna monomeryczna
kasetony podświetlane, aplikacja na białej plexi
   
   Folia translucentna
kasetony podświetlane, grafika okienna, aplikacja na białej lub bezbarwnej plexi
   
   Folia biała błyszcząca polimerowa

aplikacja na płaskich powierzchniach np. na tablicach, PCV - charakteryzuje się dłuższym okresem trwałości w stosunku do folii monomerycznej
   
   Folia błyszcząca wylewana

aplikacja na powierzchniach z przetłoczniami np. na samochodach
   
   Perforowana folia okienna „one – way – vision”
aplikacja na szybach np. witryny sklepowe, szyby samochodowe


         Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.


01
02
03
04
05
płatności
Wróć do spisu treści