foto tapety druk wielkoformatowy łódź - fotografia-reklama-grafika-wydruki-zdjęcia online łódź

omegastudio_logo
Przejdź do treści
fototapeta wydruki

Fototapety to przede wszystkim możliwość urozmaicenia wnętrza zgodnie z własnymi preferencjami. Te, które oferujemy są wyjątkowo zróżnicowane, co sprawia, że spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Fototapety do salonu

  • Ogromne pole lawendy na głównej ścianie w salonie? Czemu nie! Obecnie produkcja fototapet nie zna granic. Każdy ma możliwość ozdobić swój salon zgodnie ze swoimi upodobaniami. Dla niektórych fototapeta może będzie wyrażeniem ich charakteru, dla innych po prostu stylowym uzupełnieniem wnętrza. Jednak fototapeta w salonie na pewno zostanie zauważona przez każdego gościa.


Fototapety do sypialni

  • Niesamowity pejzaż, panorama ulubionego miasta, nastrojowy zachód słońca czy zdjęcie z wakacji w formie fototapety na ścianie w sypialni z pewnością umilą odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Zasypiając w dobrym humorze możemy liczyć, że następny dzień będzie nie gorszy niż miłe skojarzenia lub wspomnienia wywołane takim zdjęciem na ścianie w sypialni.


Fototapety do pokoju dziecięcego

  • Pokój dziecięcy to szczególne pomieszczenie dla najmłodszych. Poprzez bajecznie kolorowe fototapety, wyjątkowość ta może być jeszcze bardziej podkreślona. Umieszczane na ścianach, jak i meblach, czy też szybach, mogą nadać pokojowi radosną i niepowtarzalną atmosferę. Bogactwo dostępnych wzorów pozwoli z pewnością wybrać najlepsze motywy a bezgraniczna wyobraźnia dzieci dokona reszty.


Fototapety do kuchni

  • Kuchnia to miejsce w którym większość z nas spędza codziennie relatywnie dużo czasu. Dlatego warto postarać się aby wnętrze kuchenne miało przytulny i rodzinny charakter. Obie te cechy można osiągnąć poprzez zastosowanie tradycyjnej fototapety na ścianę, samoprzylepnej fototapety na meble jak również coraz bardziej popularnych fototszyby czyli specjalnych szklanych paneli dekoracyjnych (przejdź do opisu fotoszyb)


Fototapety do miejsc użyteczności publicznej

  • Fototapety nadają się nie tylko do wnętrz domowych. Fototapety do biura, fototapety do restauracji lub kawiarni czy fototapety do salonów fryzjerskich i kosmetycznych to tylko kilka popularnych rozwiązań pozwalających nadać indywidualny charakter prowadzonej działalności. Każdy projektant wnętrz pracujący nad wystrojem danego lokalu z pewnością znajdzie w serwisie decorshop.pl oczekiwaną grafikę lub zdjęcie, które pomoże uczynić efekt końcowy niepowtarzalnym.


Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

01
02
03
04
05
płatności
Wróć do spisu treści